Le Petit Daire - Coursan
43.233841, 3.060609Genel bilgi
Le Petit dairesinde ufak mutfağın yanı sıra uydu kanallı düz ekran televizyon, iklim kontrolü içeren odalar bulunmaktadır. Casa La Clape daireye 3 km, Palacio de los Arzobispos de Narbona ise 7 km uzaklıktadır.
Konum
Narbonne Katedrali ve Eglise Notre-Dame'a arabayla birkaç dakikada ulaşılabilir. Daireye 300 metre uzaklıkta bulunan ve Asya mutfağını sunan Saveurs Du Mekong restoranına gidebilirsiniz.
Jean Jaures otobüs durağı Le Petit dairesine 450 metre uzaklıktadır.
Odalar
Dairede toplam 1 yatak odası bulunmaktadır. Tesis 1 banyolu konaklama imkanı sunmaktadır.
Odalar ve Müsaitlik Durumu
-
Oda ölçüsü:
40 m²
-
Yatak:1 çift kişilik yatak
-
Kahve makinesi
-
Isıtma sistemi
Le Petit Daire hakkında temel bilgiler
| 💵 En düşük oda fiyatı | 2488 TL |
| 📏 Merkeze olan mesafe | 200 m |
| ✈️ Havaalanına olan mesafe | 35.4 km |
| 🧳 En yakın havalimanı | Beziers Cap d'Agde Havaalani, BZR |
Konum
- Gezilecek Yerler
- Yakınında
- Yakınlarındaki oteller
Le Petit Daire yorumları
Türkiye'dengelen turistler genellikle bu tesislerde kalıyor. Bir sonraki seyahatiniz için bunları değerlendirebilirsiniz.
H22 Hotel: | 1146 yorum | 3520.01 TL / gece
Hotel Aba: | 223 yorum | 2843.09 TL / gece
Gaisa Naples - Bed & Breakfast: | 348 yorum | 6363.10 TL / gece
Musa Rooms Roma: | 513 yorum | 3971.30 TL / gece